HUBERTUS W LASKONIKU

2 listopada od godziny 10.00 z okazji dnia św. Huberta Stajnia LASKONIK organizuje zawody towarzyskie dla swoich jeźdźców!

Przewidujemy następujące konkursy:

  • SKOKI PRZEZ PRZESZKODY – na parkurze na Brązową Odznakę Jeździecką.
    Konkurs dla dzieci i młodzieży które jeżdżą samodzielnie w trzech chodach i już skaczą, odbędzie się jeśli warunki pogodowe pozwolą.  Wysokość przeszkód: duże konie do 40 cm, kuce do 25 cm
  • TOR PRZESZKÓD – dla dzieci i młodzieży jeżdżące samodzielnie minimum stępem i kłusem
  • KONKURS OLDBOYÓW – dla tych, którzy szkołę skończyli już jakiś czas temu.  Konkurencja będzie zawierała elementy toru przeszkód oraz skoków przez przeszkody.

Za wszystkie konkursy przewidziane symboliczne nagrody, po zawodach bigos, kiełbaski i ciepła herbata (dla zawodników gratis, dla pozostałych za symboliczną opłatą).

Potrzebni też będą wolontariusze do pomocy przy organizacji poszczególnych konkursów, pomoc w trakcie zawodów liczy się jako dyżur sobotni ;)

Pierwszy konkurs (skoki) planujemy zacząć o godzinie 10.00, zbiórka zawodników o 9.00 :)

Wpisywać można się na listę chętnych wiszącą w siodlarni oraz za pośrednictwem facebooka. Wpisowe za udział w jednym konkursie to 30 zł, można wziąć udział w dowolnej ilości konkursów a CAŁY DOCHÓD Z ZAWODÓW ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA UTRZYMANIE FLIPERA i AKORDA Z NASZEJ SZKAPY!

Wpisowe należy uiścić najpóźniej do 26 października!
Po tym terminie cena wpisowego dla spóźnialskich będzie wynosić 40 zł ;)